OurLifeZ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OurLifeZ » Разговор ни о чём » Життя людей похилого віку


Життя людей похилого віку

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я нещодавно на пенсії і хочу себе чимось зайняти, в ідеалі хочеться знайти підробіток, але яке і де це питання. Підкажіть, чим ви займаєтесь?

2

Здрастуйте, зараз існує безліч курсів і тренінгів для людей похилого віку. В Інтернеті можна знайти різні варіанти бізнес-ідей із уже готовими планами. Важливо пам'ятати, що на боці людини похилого віку – величезний досвід, мудрість і вміння приймати виважені рішення. Оформлення документів за сучасною спрощеною схемою також не становить жодних труднощів для людей будь-якого віку. У цій статті https://georgpark.com.ua/chim-zajnyatis-na-pensiyi/ Ви зможете знайти цікаві ідеї, чим Ви зможете зайнятися на пенсії.

3

Будь ласка, дізнайтеся більше про можливості, які доступні для вашої кар'єри, ви ще все можете спробувати!

4

Шукаю роботу віддалено, оскільки під час війни по-іншому працювати немає змоги. Маю досвід роботи в ІТ, тому подала резюме в galaktica . Мені дуже швидко відповіли і дали вже перші завдання. Почуваю себе щасливою, адже в компанію дуже привітний колектив. Сподіваюся, що заробітня плата буде відповідати сумі, яку ми обговорили з моїм керівником.

Отредактировано бусика (27-02-2023 19:20:18)


Вы здесь » OurLifeZ » Разговор ни о чём » Життя людей похилого віку


Раскрути свой форум! » | Техподдержка © MyBB.su |